АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Архітектурне проектування в Івано-Франківську

Студія NEBO надає послуги архітектурного проектування повного циклу, виконує проектно-кошторисну документацію у відповідності з технічними вимогами і діючими будівельними нормами. Готовий проект будівлі надається у вигляді креслень і візуалізованих моделей.

Ескізний проект складається з пояснюючої записки; техно-економічних показників; прив’язки об’єкта до ділянки; планів, фасадів споруди; пропозиції влаштування інженерних мереж; розрахунок енерго та тепло витрат. Готовий ескізний проект – це перший комплект документів, необхідний для погодження та отримання вихідних дозволів від місцевого управління архітектури та містобудування.

МИ ПРОЕКТУЄМО

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЖИТЛО

Розроблення архітектурних проектів особняків, дачних будинків; 3D-візуалізація; авторський нагляд за будівництвом.

БАГАТОКВАРТИРНІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

Розроблення архітектурних проектів; 3D-візуалізація. Вирішення генплану ділянки, вертикального планування. Авторський нагляд за будівництвом.

ГРОМАДСЬКІ СПОРУДИ

Розроблення архітектурних проектів громадських будівель та споруд: для відпочинку, торгівлі, харчування та ін.; 3D-візуалізація.

САКРАЛЬНІ ОБ'ЄКТИ

Розроблення архітектурних проектів церков, дзвіниць, каплиць; 3D-візуалізація. Вирішення генплану ділянки, вертикального планування.

ОБ'ЄКТИ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА

Розроблення архітектурних проектів кіосків, дитячих майданчиків, майданчиків відпочинку та ін.; 3D-візуалізація. Авторський нагляд за будівництвом.

ПРОМИСЛОВІ ОБ'ЄКТИ

Розроблення архітектурних проектів складських приміщень, СТО; 3D-візуалізація.

ПОРТФОЛІО

Архітектурне проектування Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Бурштин

Моб: +38 050 729 99 75

Email: nebo@gmail.com

Адреса: Україна, м.Івано-Франківськ