СТУДІЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРІВ ТА РЕМОНТУ ПІД КЛЮЧ NEBO

Дизайн-студія NEBO – місце, де втілення будь-якої мрії клієнта цілком реальне. Розробка та реалізація дизайн-проектів інтер'єру, архітектурне проектування та ремонт під ключ в Івано-Франківську – це те, чим успішно займається наша дружна команда протягом тривалого часу. При будь-яких обставинах ми успішно вирішуємо художню і творчу задачу реалізації задуму клієнта.

У будь-якому приміщенні надзвичайно важлива не тільки функціональність, але і відображення індивідуальності господаря. Саме тому співпраця зі студією NEBO дозволяє кожному клієнту отримати найбільш комфортний варіант житла для себе і своєї сім'ї.

Кінцевою метою роботи студії є цілком і повністю завершений інтер'єр, що відповідає перевагам і вимогам замовника.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дизайн-проект в нашому розумінні – це не просто красива графіка. Будь-який проект дизайн-студії NEBO – це ретельно продуманий простір, який відповідає стилю життя, смакам і потребам замовника. Це індивідуально розроблена концепція приміщення, що включає не тільки предмети побуту і електроніку, але і макет перепланування, схему розміщення електропроводки і приладів освітлення, план підлогового покриття із зазначенням розкладки матеріалів, точними габаритами і багато іншого.

По суті, наші дизайнери готують не тільки план візуального перевтілення приміщення, але детальне керівництво з ремонту приміщення. Звичайно, відразу визначити, що потрібно вам, які матеріали краще підійдуть для реалізації тієї чи іншої ідеї, на який функціонал можна розраховувати, враховуючи площу – непросто. Саме тому першим етапом співпраці зі студією стане докладна консультація з фахівцем.

Зв'язавшись з нашими фахівцями в Івано-Франківську, ви зможете поділитися своїми побажаннями про дизайн інтер'єру та отримати докладну інформацію про те, в чому полягатиме наша робота, отримаєте рекомендації щодо можливостей переробки простору приміщення, попередньо дізнаєтеся за який проміжок часу ми зможемо реалізувати ваш задум.

Моб: +38 050 729 99 75

Email: nebo@gmail.com

Адреса: Україна, м.Івано-Франківськ