РЕМОНТ КВАРТИР ПІД КЛЮЧ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ЗА 60 ДНІВ ЗА ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ

Ремонт квартир під ключ в Івано-Франківську

Коли у вас починається період ремонту, перед вами постає багато питань: з чого почати? як зробити ремонт якісно і не розтягнути його на «рік»? де знайти досвідчених будівельників? як не переплатити і знайти якісні, сучасні матеріали? як не витратити купу нервів? як встигати стежити за процесом ремонту? Для цього і створена студія дизайну інтер'єрів та ремонту під ключ в Івано-Франківську NEBO, щоб створити неповторний дизайн вашого будинку і втілити його в життя. Ми не просто створюємо картинку. Ми беремо на себе весь процес – від замірів до закупівлі і розміщення меблів після ремонту!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ГАРАНТІЯ

Ми впевнені в якості виконаних нами робіт, тому надаємо гарантію та безкоштовно усуваємо недоліки протягом 3 років.

ТЕРМІНИ

Виконуємо комплексний ремонт квартир в максимально короткі терміни завдяки правильній організації праці і кваліфікації наших майстрів.

ЯКІСТЬ

Головний показник нашої роботи. Досвідчені майстри, використання якісних матеріалів і дотримання всіх необхідних норм залишають задоволеними наших клієнтів.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Основна наша цінність – це наш клієнт. Ми вивчаємо ваші вподобання і потреби для того, щоб завжди прийти на допомогу, коли Вам це потрібно.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

У нас завжди обґрунтовані ціни на виконані роботи та доступні знижки на матеріали.

МІНІМУМ ТУРБОТ

Ми організовуємо роботу так, щоб ваше втручання в процес ремонту було мінімальним – усі клопоти ми беремо на себе.

МИ РОБИМО РЕМОНТ КВАРТИР

котеджів, офісів, магазинів, комерційних приміщень під ключ

РЕМОНТ КВАРТИР У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Потрібен якісний ремонт квартири «під ключ»? Ми знаємо як Вам допомогти. Наші майстри виконують найрізноманітніші ремонтні роботи за максимально короткі та зручні для Вас строки. Ми застосовуємо найсучасніші технології та тільки якісні та перевірені матеріали, що гарантує якісний та довговічний ремонт Вашої квартири.

Індивідуальний розрахунок

РЕМОНТ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Бажаєте створити комфортну атмосферу у Вашому магазині, офісі, готелі чи ресторані? Хочете вирізнятися та завоювати нових клієнтів чи просто підняти працездатність своїх працівників? Ми знаємо як Вам у цьому допомогти. Ремонт у комерційних приміщеннях – це, в першу чергу, вимоги до термінів проведення робіт. Багаторічний досвід роботи, професійний інструмент, власний транспорт – ось ті причини, які дають нам змогу покращити якість ремонту та зменшити термін його виконання.

Індивідуальний розрахунок

РЕМОНТ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Вирішили робити ремонт у своєму котеджі, але не знаєте з чого почати? Вам важко визначити які роботи необхідно виконати та які матеріали використати? Звертайтесь до нас, ми знаємо що і як потрібно робити. Допоможемо спланувати та виконати комплексний ремонт з економією Вашого часу та коштів. Всі роботи виконують професіонали, тому Вам не слід переживати за кінцевий результат, а просто спокійно спостерігати як створюється оселя Вашої мрії.

Індивідуальний розрахунок

ВИБЕРІТЬ ОДИН ІЗ ЧОТИРЬОХ СТИЛІВ!

СІДНЕЙ

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську

Стильна геометрія, стримані відтінки, тонкість в деталях - інтер'єр Прага ідеальний для закоханих в своє місто.

Вартість від 199$

БРАЙТОН

М'які контрасти, виразні акценти, творча прагматичність - у інтер'єру Берлін є все для справжнього родинного затишку.

Вартість від 199$

ОСЛО

Чіткі лінії, текстурні акценти, аскетичний мінімалізм - все, що потрібно для створення комфортного простору для відпочинку.

Вартість від 199$

ЛОНДОН

Витончені лінії, вишукані деталі на тлі мінімалізму - воістину приклад сучасної класики.

Вартість від 199$

АБО ЗАМОВТЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

Ремонт квартир під ключ Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Бурштин

Моб: +38 050 729 99 75

Email: nebo@gmail.com

Адреса: Україна, м.Івано-Франківськ